booked.net
 
 

 


Turgut Özal mezarı başında anılıyor

Turgut Özal mezarı başında anılıyor Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, vefatının 25"inci yıldönümünde kabri başında anılıyor. Törende duygu dolu anlar yaşayan Turgut Özal"ın eşi Semra Özal, "Her gün artan bir acı ve özlem. Anlatması çok zor bir duygu bu” dedi.

Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, vefatının 25"inci yıldönümünde kabri başında anılıyor. Törende duygu dolu anlar yaşayan Turgut Özal"ın eşi Semra Özal, "Her gün artan bir acı ve özlem. Anlatması çok zor bir duygu bu” dedi.
Vefatının 25"inci yılında Türkiye Cumhuriyeti"nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal için mezarı başında anma programı düzenleniyor. Özal"ın Topkapı"daki mezarı başında düzenlenen anma programına merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal"ın eşi Semra Özal, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve çok sayıda seveni katıldı.
Törende duygu dolu anlar yaşanırken, Özal"ın kabri başına çiçek ve çelenk konuldu. Kabir başında bulunan koltuğa oturan Semra Özal, "Her gün artan bir acı ve özlem. Anlatması çok zor bir duygu bu” dedi.
(Mehmet Altunışık/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Turgut, Özal, mezarı, başında, anılıyor,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.