booked.net
 
 

 


Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Aşkınan çalışan yorulmaz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Aşkınan çalışan yorulmaz” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim dönemindeki enerjisi hakkında Twitter"dan kendisine soru soran gence, “Aşkınan çalışan yorulmaz” cevabını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim dönemindeki enerjisi hakkında Twitter"dan kendisine soru soran gence, “Aşkınan çalışan yorulmaz” cevabını verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berk Can Doğan isimli kişinin sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından kendisine, “Ben evden okula hatta markete gittiğimde yoruluyorum; Cumhurbaşkanımız her gün iki üç ili nasıl geziyor? Bu nasıl bir enerjidir. Bir gün içerisinde neler yaptığını, bu kadar programa nasıl yetiştiğini, yanında olup görmek isterdim” şeklinde yaptığı paylaşıma cevap veren Erdoğan, “Berk Can kardeşim, "Aşkınan çalışan yorulmaz" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisi ile bir organizasyona katılmak istediğini belirten Berk Can Doğan"a ayrıca, “Milletimizle kucaklaşmak bize yorgunluk değil, ancak mutluluk getirir. Bir gün inşallah bir miting temposu içerisinde görüşürüz” ifadelerini kullandı.
(Muhammet Mücahit Dereli /İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Cumhurbaşkanı, Erdoğan, “Aşkınan, çalışan, yorulmaz”,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.