booked.net
 
 

 


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu"na futbolculardan sürpriz

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Akyazı"daki kulüp mağazasında forma satışı yapıp, taraftarların satın aldığı formaları imzaladığı sırada, Teknik Direktör Ünal Karaman ve futbolcular mağazaya gelerek Ağaoğlu"na sürpriz yaptı. Bordo-mavililerin yeni transferi Obi Mikel"in de telefonla katıldığı etkinliğe 150 forma satın alarak katılırken, teknik heyet ve futbolcular ise 2 bin 661 forma alarak kulübe destek oldu.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Akyazı"daki kulüp mağazasında forma satışı yapıp, taraftarların satın aldığı formaları imzaladığı sırada, Teknik Direktör Ünal Karaman ve futbolcular mağazaya gelerek Ağaoğlu"na sürpriz yaptı. Bordo-mavililerin yeni transferi Obi Mikel"in de telefonla katıldığı etkinliğe 150 forma satın alarak katılırken, teknik heyet ve futbolcular ise 2 bin 661 forma alarak kulübe destek oldu.
Trabzon"da Sadri Şener Sosyal Tesisleri"nde yer alan TS Clup mağazasında dün taraftarların satın aldığı formaları imzalayan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, daha sonra Ortahisar İlçesi Atatürk Alanı"nda bulunan kombine satışı merkezinde taraftarlara kombine satmıştı. Bugünde bordo-mavili takımın maçlarını oynadığı Akyazı Stadyumu"nda bulunan kulüp mağazasında taraftarların satın aldığı formaları imzaladığı sırada, Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ve futbolcular mağazaya gelerek Başkan Ağaoğlu"na sürpriz yaptı.

TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR 2 BİN 661 FORMA SATIN ALDI
Mağazaya gelen teknik heyet ve futbolcuları tek tek kucaklayan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu"na, bir sürprizde 2 Bin 661 forma satın alarak yapan teknik heyet ve futbolcular taraftarlarla fotoğraf çektirip imza dağıttı.

OBİ MİKEL 150 FORMA ALDI
Trabzonspor"un yeni transferi Obi Mikel de takım arkadaşı Onazi"nin telefonu ile etkinliğe katılarak 150 forma satın aldı. Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karaman ile konuşan tecrübeli futbolcunun Afrika Kupası"nın ardından takımın kampına katılması bekleniyor.

AĞAOĞLU: "BÜYÜK BİR SÜRPRİZ OLDU"
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, futbolcuların gelişinin kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, "Takımın gelişinden yeminle haberim yoktu. Hatta hoca ile bugün saat 16.15 gibi buluşup bir yere gidecektik. Benim için sürpriz oldu" ifadelerini kullandı.
Teknik Direktör Ünal Karaman ise yaptığı açıklamada, "Bu kulübün böyle bir başkanı varsa tabii ki asla yalnız bırakmayız. Her zaman başkanımızın yanındayız" diye konuştu.

4 FUTBOLCU TAKIMIN KAMPINA KATILDI
A Milli Futbol Takımı ve Ümit Milli Takımı kampına gittiği için izinli olan Yusuf Yazıcı, Abdulkadir Ömür, Hüseyin Türkmen ve Uğurcan Çakır, bugün takımın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri"nde devan eden kampına katıldı. Performans testi gerçekleştirilen futbolcular ardından toparlanma koşusu yaptı.
(Gökmen Şahin/İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Trabzonspor, Başkanı, Ahmet, Ağaoğlu"na, futbolculardan, sürpriz,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.