booked.net
 
 

 


Sırp popstar Alanya"da

Sırp popstar Alanya Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yetkililerinin Sırbistan"ın başkenti Belgrad"da düzenlenen uluslararası turizm fuarında temas kurduğu Sırp popstar Milica Pavlovic, çekeceği klibin ön çalışmalarını yapmak için ekibiyle birlikte Alanya"ya geldi.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yetkililerinin Sırbistan"ın başkenti Belgrad"da düzenlenen uluslararası turizm fuarında temas kurduğu Sırp popstar Milica Pavlovic, çekeceği klibin ön çalışmalarını yapmak için ekibiyle birlikte Alanya"ya geldi.
Balkanlar"da ve Rusya"da takip edilen popstar Milica Pavlovic"in Alanya"da çekeceği klip bölge tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Klip çalışmasıyla ilgili açıklama yapan ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Genel Sekreteri Elvan Güneş, klip projesinin Alanya tanıtımına, Balkanlar ve Rusya özelinde çok önemli katkılar sağlayacağını belirtti.

"MİLYONLARA ULAŞACAĞIZ"
Güneş yaptığı açıklamada, “Daha önce Bulgar ve yine Sırp sanatçıların Alanya"da klip çekmesini sağlamış ve TV"lerde Alanya görüntülerinin milyonlarca kez gösterilmesine vesile olmuştuk. Bu yıl da çok önemli bir çalışma içindeyiz ve gelecekte misafirimiz olabilecek çok sayıda yabancıya ulaşacağız. Pavlovic"in Alanya"da klip çalışması yapması, turizm alanında Sırbistan pazarında elimizi güçlendirirken bir yandan da iki ülke arasındaki yüzyıllardır süregelen güçlü bağları daha da sağlamlaştıracak. Yapılan ortak çalışma karşılıklı vize muafiyeti olan iki ülkenin turizm hareketliliğine olumlu yansıyacak" dedi.

İSTANBUL İÇİN DE ÇALIŞMA YAPMIŞTI
“Yapılan çalışma fuar kazanımlarından biridir” diyen Güneş, “Başta Belgrad Büyükelçimiz Sayın Tanju Biliç, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Müşavirimiz Mert Demiral ve emeği geçenlere şükran borçluyuz” diye konuştu. Milica Pavlovic"in sadece You Tube"da izlenen klipleri yüz milyonlara ulaşıyor. Pavlovic"in kliplerinin biri de İstanbul ismini taşıyor.
(İHA)
12 Punto 14 punto 16 punto 18 punto  ETİKETLER :   Sırp, popstar, Alanya"da,

YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


AnasayfaAnasayfa Köşe YazarlarıKöşe Yazarları Bize UlaşınBize Ulaşın RssRss
Maxiva


Nettehaber'i Twitter'da kişi takip ediyor.